ČERVENEC

1.7. – Úder blesku měl za následek požár hospodářské budovy v okrajové části města. Na místě zasahovalo několik hasičských jednotek.

3.7. – Štěkot psů zalarmoval majitele jednoho z rodinných domů v části Podlesí, následně zjistili, že jim někdo za plot odložil dva cizí pejsky. Ti byli předáni do útulku.

15.7. – V lese na rozhraní katastru města byl nalezen „zaparkovaný“ motocykl. Následně se zjistilo, že patří rybáři, který v dané lokalitě chytal ryby.

18.7. – Došlo k úniku provozních kapalin z osobního vozidla na ul. Václavovická u železničního přejezdu, na místě zasahovali šenovští hasiči. MěP usměrňovala silniční provoz.

 

PREVENCE

Upozorňujeme chovatele, vlastníky nebo doprovázející osoby psů, že při pohybu psů na veřejném prostranství musí být pes na vodítku a také na povinnost bezodkladně z místa odstranit psí exkrementy svého psa. Vyhnete se tak zbytečným postihům ze strany MěP. Plné znění Obecně závazné vyhlášky č. 1/2014 najdete na stránkách města Šenov www.mesto-senov.cz odkaz Samospráva, Vyhlášky a nařízení.