DUBEN

7.4. – Na přijaté oznámení o sraženém cyklistovi vyjížděla hlídka MěP do části Škrbeň. Během asistence zasahujících lékařů vyšlo najevo, že příčinou zranění hlavy byl pád z kola zaviněný pravděpodobně požitým alkoholem. Muže převezli do nemocnice.

8.4. – Domů se nemohl dostat silně podnapilý muž, na kterého byla následně přivolána hlídka MěP. To, že stavení patří již dávno jiným majitelům, nedokázal ve svém stavu pochopit. Nakonec si zmateného výtečníka vyzvedla rodina.

12.4. – O měděné plechy na zahradě v části Lapačka se zajímali neznámí muži, kteří si nakonec vyhlédnutou věc i odvezli. O svém úmyslu však zapomněli informovat majitele, se kterým chvíli před činem mluvili.

16.4. – Únik kapalin z poškozeného nákladního vozidla museli řešit místní hasiči. Rozsáhlou skvrnu na ul. Frýdecká likvidovali pomocí speciálního posypového materiálu. Protokol o události sepsali s řidičem policisté.

17.4. – Další využití elektroodpadu měli v úmyslu dva muži z Havířova. S vidinou zisku neváhali riskovat zaklínění v těžko přístupném kontejneru. Akrobatický výkon byl odměněn strážníky na místě.