BŘEZEN

4.3. – V části Podlesí krátce po dvacáté druhé hodině požádala strážníky o pomoc žena, které již došly síly na to, aby svého podnapilého muže dostala do „postele“. Poté byl předán do její péče.

5.3. – Kolem patnácté hodiny strážníci přijali oznámení o pohřešované osobě, která odešla z domova a trpí Alzheimerovou chorobou. Strážníci ve spolupráci s Policií ČR pátrali ve městě po této osobě. Seniorka zjištěna v centru města a předána do péče rodiny.

9.3. – V centru města kolem třinácté hodiny zasahovali strážníci u ženy, která upadla při odběru

dovezeného jídla tak nešťastně, že nemohla bez cizí pomoci vstát. Strážníci proto ženě pomohli a předali do péče pečovatelské službě.

15.3. – V Šenově na silnici I/11 ve směru od Ostravy došlo v ranních hodinách k dopravní nehodě dvou vozidel, kdy po střetu jedno skončilo mimo vozovku a druhé se otočilo do protisměru. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

NEHODA

15.3. – Strážníci kolem jedenácté hodiny přijali oznámení, že „někdo leží ve škarpě“ na ulici Volenská. Kontrolou zjistili, že ten „někdo“ byl podnapilý muž, který již zdárně vykračoval k domovu a doprovod strážníků nepotřeboval.

19.3. – Po devatenácté hodině strážníci přijali oznámení na „pytláka“ pohybujícího se s baterkou

v lesním prostoru na ulici K Pískovně. O pytláka však nešlo, jednalo se o pracovníka ochrany přírody a krajiny, který monitoroval stav obojživelníků v chráněném území pískovny.

UPOZORNĚNÍ

Od 16. 3. 2020 po dobu trvání vyhlášeného nouzového stavu na území ČR je pro veřejnost

uzavřena služebna MP Šenov. Jako doposud mohou občané městskou polici kontaktovat telefonicky 604 128 113 nebo e-mailem: mpolicie@mesto-senov.cz a osobní jednání, které snese odkladu, nechat na později.