SRPEN

8. 8. – V dopoledních hodinách při kontrole u nově zrekonstruovaného sběrného místa na ulici Na Sedlácích strážníky byla zjištěna ve vnitřním prostoru kontejneru na oděvy osoba. Po opuštění prostoru muž uvedl, že si chtěl obměnit svůj šatník.

10.8. – Ve večerních hodinách v části Volenství zasahovali strážníci při rodinných neshodách, které vyústily fyzickým napadením. Věc šetří Policie ČR.

10.8. – V nočních hodinách na ulici Vráclavská řidič vozidla nezvládl řízení a s vozidlem sjel mimo vozovku. Věc šetří Policie ČR.

12.8. – V odpoledních hodinách strážníci v Zámeckém parku řešili osobu, která i před nimi dál popíjela alkohol, a to na místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města. Muž byl odměněn pokutou a vykázán z parku.

13.8. – V odpoledních hodinách bylo Policií ČR pátráno po pohřešované osobě. Strážníci dle místní znalosti pohřešovaného muže nalezli v pořádku v části Vráclav.

14.8. – Ve večerních hodinách na ulici Za Pomníkem strážníci poskytli první pomoc zraněnému podnapilému muži, který měl krvavé zranění na hlavě a poraněnou ruku. Předán do péče přivolaným zdravotníkům.

22.8. – V odpoledních hodinách strážníky na ulici Dubová zjištěna spadlá část stromu přes vozovku. Na místo byli přivoláni hasiči, kteří strom odstranili.

23.8. – V odpoledních hodinách na ulici Topolová strážníci řešili osobu, která byla dezorientovaná, a navíc v podnapilém stavu. Muž předán do péče přivolaným zdravotníkům.

25.8. – V dopoledních hodinách byl v lesním prostoru nalezen muž, který nejevil známky života. Na místo přivolána Policie ČR a koroner k ohledání těla.

 

PREVENCE – ŠKOLÁCI

Od září budou strážníci městské policie opět pomáhat dětem a dohlížet tak na bezpečné přecházení v blízkosti základních škol.

 

PREVENCE – POHYB PODEZŘELÝCH OSOB

Pokud zjistíte v místě svého bydliště a jeho okolí pohyb podezřelých osob nebo vozidel, neváhejte a ihned volejte hlídku MP Šenov na telefonní číslo 604 128 113, kde upřesněte popis osob, typ vozidla, popř. registrační značku. Také nám velmi pomůže, pokud se vám podaří vozidlo nebo osoby zaznamenat např. mobilním telefonem.